تلخ ایران روسیه ایرانی فوتبال ایرانیان

تلخ: ایران روسیه ایرانی فوتبال ایرانیان جام جهانی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی گران‌ترین و ارزان‌ترین آپارتمان‌های استیجاری در نیمه مرداد

طی نیمه نخست مرداد ماه حدود سه‌هزار و 300 قرارداد رهن و اجاره آپارتمان در مناطق متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران منعقد و ثبت شده است که بخش عمده آنها مربوط به آ

گران‌ترین و ارزان‌ترین آپارتمان‌های استیجاری در نیمه مرداد

گران ترین و ارزان ترین آپارتمان های استیجاری در نیمه مرداد

عبارات مهم : اجاره

طی نیمه نخست مرداد ماه حدود سه هزار و 300 قرارداد رهن و اجاره آپارتمان در مناطق متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران منعقد و ثبت شده است که بخش عمده آنها مربوط به آپارتمان های میان متراژ و قیمت میانگین است.

به گزارش دنیای اقتصاد؛ بررسی سامانه اطلاعات بازار املاک کشور عزیزمان ایران نشان می دهد بازار اجاره آپارتمان تقریبا در تمام مناطق پایتخت کشور عزیزمان ایران گرم است و حجم قراردادها در هر منطقه در تناسب با ظرفیت جمعیت پذیری و میزان تراکم واحدهای مسکونی هست. همچنین در حالی که اغلب قراردادهای منعقد شده است در دو هفته سپری شده است از مرداد، ترکیبی از رهن و اجاره بوده هست، در میان آنها تعداد قراردادهای رهن کامل نیز قابل توجه است و نشان از انعطاف زیاد مالکان نسبت به سال گذشته دارد.

گران ترین آپارتمان استیجاری که در نیمه اول مرداد به اجاره رفته، واحد مسکونی لوکس 180 مترمربعی در پاسداران، خیابان شهید اسلامی است که سن بنای آن چهار سال بوده و با رهن 100میلیون تومانی و اجاره بهای ماهانه 7 میلیون تومانی هست. به این ترتیب اجاره نهایی این آپارتمان بر اساس فرمول تبدیل رهن و اجاره، 10 میلیون تومان است.

گران‌ترین و ارزان‌ترین آپارتمان‌های استیجاری در نیمه مرداد

همچنین آپارتمان نوساز و کلیدنخورده 150 مترمربعی واقع در محله آرژانتین به همین قیمت به اجاره رفته و در زمره گران ترین قراردادهای نیمه مرداد جای گرفته هست. ارزان ترین قرارداد اجاره بهای منعقد شده است در روزهای سپری شده است از مرداد ماه نیز مربوط به واحد 40مترمربعی 46 ساله در بریانک با رهن 6 میلیونی و اجاره بهای 450 هزار تومانی است و به این ترتیب اجاره نهایی آن در صورت تبدیل رهن، ماهانه 630 هزار تومان است.

طی نیمه نخست مرداد ماه حدود سه‌هزار و 300 قرارداد رهن و اجاره آپارتمان در مناطق متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران منعقد و ثبت شده است که بخش عمده آنها مربوط به آ

واژه های کلیدی: اجاره | ایران | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs